Herkes İçin PAZARLAMA Başucu Kitabı

Bu işe gönül vermiş bir Gönül Adamı Sayın Ömer Baybars Tek...

Onun hakkında yazmak kesinlikle benim üzerime vazife olmaz, ancak nacizane tanıtabilirim kitabını...

Ellerine Sağlık Baybars Hocam,

Yine her eve lazım, herkesin okuması gereken olaganüstü bir yapıt sundu bizlere,

İmza Gününde temin etmiş olduğum kitabı ancak okuma fırsatı buldum hem de tek solukta elimden hiç bırakamadan.

Yalın bir dil, Herkes için Pazarlama, Bilgi deposu

Şiddetle tavsiye ediyorum, bu işin az buçuk dahi içinde olduğumuz "İNSANIN İNSANIN MÜŞTERİSİ OLDUĞU *** (Ö.B.T) günümüz değer çağında Pazarlamada Değer Yaratmak ı.

 

Pencereyi kapatmak için resme tıklayın!..

 

Pazarlama değerleri, değerler de pazarlamayı etkiler. Bir ülkenin kültürünü ve alt kültürlerini iyice analiz etmeden ve pazarlamaya ilişkin felsefeleri hazmetmeden, o ülkede ticaret yapmak büyük risktir!
Herkes 'Değer'den söz ediyor ama kimse Değer Paketi'nin içinde neler var saymıyor. Bu kitapta ayrıntıları ile sayıyoruz. Çünkü, şeytan ayrıntılarda gizlidir!
Bu kitapta Türkiye'de Yaşanan Pazarlama'yı bulacaksınız. Yabancı pazarlama guruları değerlidirler ama onların Türkiye'yi bilmeleri için bu ülkede uzun yıllar yaşamış olmaları gerekir.
Bu bir ders kitabı değildir. Ama isteyenler ders kitabı olarak da görebilir, ihtiyacı olanlar da ders alabilir! Kar Amaçsız Kuruluşlar (STK) ve Hizmet sektörü dahil, her sektörden firma yöneticilerinin, müşteri ilişkileri yöneticilerinin ve de özellikle pazarlama ve satış yöneticilerinin okumalarında yarar olacak bir kitap.
Çünkü, bu sayede, konumlandıkları pazarlarda, hedef müşterilerine sunacakları, rakiplerden üstün Değer Teklifleri içeren Pazarlama Karmaları hazırlamalarında, müşteriler ile sağlıklı ve kalıcı ilişkiler geliştirmenin yararları, yolları ve ince ayarları gibi kendilerini rahatlatıcı ve işlerini kolaylaştırıcı önemli ipuçları bulacaklardır.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !